©Thierry-Malfatto Spectaculaires

 

Вистава “Я – мрія…” від компанії “Spectaculaires, Les Allumeurs d’Images”

11.06 | КИЇВ
Софійська площа

Реєстрація

12.06 | КИЇВ
Софійська площа

Реєстрація

Французький інститут в Україні проводить вуличну виставу «Я – мрія…» від компанії «Spectaculaire, les Allumeurs d’images», яка відбудеться 11-го та 12-го червня 2021 року о 22:00 на Софійській площі.

 

Цього року у зв’язку з санітарними обмеженнями вхід на виставу буде доступний за попереднім записом в межах наявних місць.

 

«Я – мрія…» – монументальна світлова проєкція, побудована з використанням 3D-технологій. Вітрина новітніх французьких досягнень у технічній сфері, вистава була створена компанією « Spectaculaires, Les Allumeurs d’images » (м. Ренн), яка з 1987 року заявляє про себе як активний та інноваційний творчий колектив, що працює у сфері світлових шоу та видовищ, фахівець «високої моди» монументальних зображень.

 

Компанія «Spectaculaires, Les Allumeurs d’images» вже відвідувала Київ у 2015 році, і тоді ця подія мала величезний успіх завдяки її гуманістичному змісту. У 2021 році Французький інститут в Україні вирішив подарувати українській публіці музичний супровід цієї вистави в її оновленому вигляді, запропонувавши легендарному українському гурту «ДахаБраха» написати для неї музику.

 

Захід проводиться з дотриманням діючих санітарних норм, запроваджених з метою запобігання поширенню Covid-19. Кількість місць обмежена, вхід за реєстрацією. Одна й та ж проекція буде представлена в п’ятницю 11-го червня та в суботу 12-го червня.

 

Монументальна проєкція буде транслюватися наживо 11-го червня на цифровій платформі UA: Суспільне. Телевізійна версія буде доступна на каналі UA: Культура.