Блакитний Лабіринт 

підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи

KИЇВ:

13.04 | ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ
Онлайн

ДЕТАЛЬНІШЕ

15.04 | ЛЕКЦІЯ
Онлайн

ДЕТАЛЬНІШЕ

17.04 | РЕГАТА
Простір Kooperativ,
вул. Січових Стрільців, 23а

ДЕТАЛЬНІШЕ

“Блакитний Лабіринт” – це проект на перетині сучасного мистецтва та міського простору. Українсько-французька мистецька резиденція об’єднала художників Алевтину Кахідзе та Gilbert1 задля створення арт-інтервенцій у міський простір та відродження у колективні пам’яті мешканців столиці спогадів про малі річки.

 

Gilbert1 французький стріт-артист родом з Нансі. Беручи свій початок з графіті, його творчість вирізняється приналежністю до деконструктивізму та використанням безлічі різноманітних технік від живопису до трафаретного друку, включаючи колаж, аплікацію, скульптуру та малюнок. Митець вже творив на вулицях Парижа, Ліона, Барселони, Рима та Нью-Йорка.

 

Алевтина Кахідзе живе та працює в Київській області. Вона здобула освіту у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури (м. Київ), а також навчалася в Академії Яна Ван Ейка. Алевтина є співзасновницею резиденції для іноземних художників в Україні та координаторкою електронного журналу про мистецтво”kram.in.ua”. У своїй творчості Алевтина зосереджує увагу на темі природи.

 

Ініційований Агенцією Zvidsy, у партнерстві з ГО “Либідь Є” та Французьким інститутом в Україні, проект відбувається в рамках програми міжнародної співпраці House of Europe.