©Anoush Abrar

 

Міжнародний музичний фестиваль “Kharkiv Music Fest” 2021 за участю Готьє Капюсона та “New Era Orchestra”

25.03 | ХАРКІВ

Обласна філармонія вул. Римарська, 21

Готьє Капюсон – один з найкращих амбасадорів віолончелі XXI-го століття, який виступає з концертами в усьому світі, працюючи за найвидатнішими світовими виконавцями та диригентами. У Парижі він керує Класом мистецтва гри на віолончелі, створеним ним у 2014 році при Фундації Луї Віттона. Лауреат численних премій, він вирізняється надзвичайною експресивністю та яскравою віртуозністю виконання, до яких додається неперевершене звучання його розкішного інструменту 1701 року на ім’я “Амбасадор” роботи італійського майстра Маттео Гоффріллера.

 

“New Era Orchestra” – незалежний київський оркестр, створений у 2007 році. У його активі – понад 20 міжнародних проектів за участю видатних виконавців класичної музики, як-от: віолончеліст Джошуа Белл, перкусіоніст Крістоф Зітцен, блок-флейтист Моріс Штегер та інші.

 

У рамках фестивалю “Kharkiv Music Fest” Готьє Капюсон та “New Era Orchestra” під орудою диригента Тетяни Калініченко виконають Концерт для віолончелі з оркестром №1 Йозефа Гайдна та Симфонію №7 ля мажор Людвіга ван Бетховена. Цей урочистий концерт – плід французько-української співпраці – стане офіційним відкриттям “Французької весни” у Харкові.