Серія віртуальних зустрічей з письменниками, твори яких видавалися за Програмою “Сковорода”. Крістін Фере-Фльорі

14.04 | РІВНЕ
Онлайн

З 1992 року, коли була заснована Програма сприяння видавничій справі “Сковорода”, за її підтримки в Україні вийшло близько 350 книжок французьких та франкомовних авторів. З нагоди фестивалю “Французька весна” шестеро авторів, твори яких видавалися в рамках цієї програми, дистанційно поспілкуються з українськими читачами, яких віртуально зберуть заклади Альянс франсез. Рівне приймає Крістін Фере-Фльорі.

 

Крістін Фере-Флері тривалий час працювала у видавничій сфері, перш ніж присвятити себе письменницькій діяльності. З тих пір її дні занадто короткі, щоб розібратися з усіма історіями, які виникають в її голові. Вона написала майже 100 книг для дітей та дорослих. Її роман “Дівчина, яка читала в метро” був перекладений на українську у 2019 році Видавництвом Старого Лева (перекладач – Павло Мигаль).

 

Якщо ви любите читати у ванній кімнаті або через плече сусіда, залишаєте свій роман у вагоні метро або даруєте його своєму найкращому другу, ділитеся своїми читацькими враженнями з усією родиною або лише з однією найближчою людиною, тоді ця книга для вас.