Вистава “Два нулі” від компанії “Comme Si

 

ЛЬВІВ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ЗАПОРІЖЖЯ

КИЇВ

 

З моменту свого створення у Парижі у 2008 році компанія “Comme Si” звертається до публіки за допомогою танцю, оповідання, співу, жестового театру та пантоміми. Безліч можливих рівнів прочитання робить її твори цікавими для широкого кола глядачів.

 

Вистава “Два нулі”, поєднуючи в собі танець, пантоміму та клоунаду, дарує мить німого гротеску, коли рухи стають оповіданням, жести – словами, а емоції – танцем. Вистава була представлена на авіньйонському театральному фестивалі, на фестивалях Dare D’Art, La Friche FEST 7, Festival Di Teatro Europeo та була удостоєна призових місць у номінації “Сучасний хореографічний танець”, отримала приз глядацьких симпатій, премію Entrez dans la danse (Приєднайтеся до танцю) та приз Рrix de la Bergerie de Soffin на хореографічному танцювальному конкурсі “Les Synodales-2016”.

 

Коли ми спостерігаємо за цією чудернацькою парою, ніщо не розповідає нам про їхню життєву історію. Немає ані минулого, ані майбутнього – є лише те, що відбувається зараз. Що вони там роблять ? Нічого, геть нічого – вони просто сидять поруч на лавці, де місця вистачає лише на двох. Втікачі від дійсності, вони вимальовують, виписують, вигадують собі інший простір, щоб потім увірватися в реальність за допомогою грі, ідучи тернистими стежинами. На сцені – двоє невдах і одна лавка – останній острівець реальності і театр наших емоцій…